•   Vítejte v lollipop.cz
  Měna:
 •  

  Zásady ochrany osobních údajů

  Ochrana soukromí
  Zabýváme se ochranou soukromí našich zákazníků. Buďte ujištěni, že veškeré informace o zákaznících nebudou zveřejněny žádné třetí straně, s výjimkou těch, kteří splní dodávku nebo jakýkoli nezbytný proces pro kontrolu objednávky nebo platby. & Nbsp; Zadáním objednávky u nás souhlasíte, že shromažďujeme a používáme osobní údaje o vás, jak je uvedeno níže, v souladu s tímto prohlášením o zásadách. Veškeré změny provedené v těchto podmínkách budou zveřejněny zde, abyste byli vždy informováni o shromažďování a používání vašich osobních údajů.

  Secure Socket Layer (SSL) pro bezpečné zpracování transakcí online kreditními kartami. Vaše platební údaje jsou zašifrovány a nemohou být přečteny, protože se pohybují přes internet. Čísla platebních karet nejsou v našich internetových stránkách v čistém textu.


  Sběr a použití osobních údajů

  Budeme shromažďovat informace o odeslání objednávky, včetně vašeho jména, adresy, telefonního čísla, e-mailové adresy a všeho jiného, ​​co potřebujete. To je nezbytné, abychom mohli zpracovat objednávku.

  A poté použijeme vaši e-mailovou adresu k odeslání informací o sledování po odeslání. & Nbsp;

  A co víc, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonem, pokud se vyskytnou potíže s plněním objednávky.

  Konečně můžeme občas zaslat e-mail s aktualizací našich příchozích nebo propagačních akcí, pokud jste někdy učinili objednávku od nás. Odkaz na odhlášení můžete klepnout kdykoli, pokud nechcete, aby se k němu dostal.

  (Přihlášení můžete zrušit pomocí odkazu z libovolného e-mailového zpravodaje nebo vašeho přihlašovacího nastavení po přihlášení.)

  & nbsp;


  Třetí strany
  Podrobnosti, které nám poskytnete, nebudou prodány organizacím třetích stran; Mohou být sdíleny pouze za účelem zpracování vybrané objednávky, jak je uvedeno výše. Naše stránky mohou obsahovat odkazy na a od jiných webových stránek, inzerentů a třetích stran. Při sledování těchto odkazů je nutné také zásady ochrany osobních údajů pro vlastní webové stránky zobrazit, neboť tyto zásady nezodpovíme.


  Nepřesnosti a opravy
  Usilujeme o to, aby vaše osobní údaje byly přesné a aktuální. Pokud se dozvíte o chybách nebo nepřesnostech, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: Cindy2.pan@outlook.com